Статті, коментарі, виступи
Статті, коментарі, виступи
10 червня 2016

Володимир Семиноженко відвідав Наукові пікніки в Харкові

Володимир Семиноженко відвідав Наукові пікніки в Харкові

10 червня В Харкові в Парку Шевченка пройшли п'яті Наукові пікніки, в яких взяло участь понад шістсот експериментаторів з більш ніж 60 організацій, закладів та підприємств, серед яких і команда молодих вчених НТК «Інститут монокристалів» НАН України.


Так, в павільйоні Інституту були представлені зразки сцинтиляційних матеріалів, світловоди, люмінесцентні матеріали, квантові точки, зразки штучних напівкоштовних кристалів, макет гамма-камери.
Молоді вчені НТК показували цікаві хімічні і фізичні експерименти, які були цікаві і дітям, і дорослим. Це досліди з магнітною рідиною, вирощування дендритних кристалів олова методом електролізу розчину солі олова, індикатор кислотності середовища на основі червонокачанної капусти, золотий дощ, фараонова змія, гейзер каталітичного розкладання перекису водню, пінний кисневий вулкан, надування повітряних куль реакцією гасіння соди та інш. У деяких експериментах маленькі відвідувачі могли брати участь самі: міняти колір капустяного індикатора, розчиняти пінопласт.
Джерело: Прес-служба Володимира Семиноженка

Повернутися до архіву

2002-2008 © Семиноженко В.П. Всі права захищені.
Використання матеріалів, розміщених на даному сайті,
дозволене виключно за умов посилання наhttp://www.semynozhenko.net