УкраїнськаРусская

Відеоархів
5 листопада 2010 Володимир Семиноженко відкрив конференцію з французько-українського наукового співробітництва
Володимир Семиноженко відкрив конференцію з французько-українського наукового співробітництва
5 листопада, у Державному комітеті України з питань науки, інновацій та інформатизації розпачався семінар "Українсько-французьке наукове співробітництво: Механізми підтримки двостороннього співробітництва, стан та перспективи співпраці".
29 жовтня 2010 Виступ Володимира Семиноженка на Відкритому засіданні "Українського форуму" «Місцеві вибори 31 жовтня: шанс на формування нової системи влади»
Виступ Володимира Семиноженка на Відкритому засіданні
29 жовтня відбулося відкрите засідання «Українського форуму» «Місцеві вибори 31 жовтня: шанс на формування нової системи влади». У засіданні взяли участь Володимир Семиноженко (голова «Українського форуму»), Георгій Крючков, Володимир Фесенко, Євген Копатько, Михайло Погребинський, інші експерти і соціологи, представники громадських організацій. В ході засідання обговорювалися питання про очікування виборців напередодні 31 жовтня, роль громадянського суспільства у контролі над виборчим процесом, можливі зміни до виборчого законодавства за підсумками місцевої кампанії та час проведення чергових виборів до Верховної Ради.
2 вересня 2010 Володимир Семиноженко став Почесним громадянином Харкова.
Володимир  Семиноженко став Почесним громадянином  Харкова.
24 серпня Голова Державного комітету з питанЬ науки, інновацій і інформатизації Володимир СемИноженко взяв участь в урочистій церемонії нагородження Почесних громадян Харкова 2010. Знак Почесного громадянина політику вручили голова ХОдА Михайло Добкин і в.о. харківського міського голови Геннадій Кернес. Після цього Володимир Семиноженко розписався в Книзі Почесних харків'ян і звернувся до присутніх із словами вдячності.
Книги